BINGO ! Uczymy się i wygrywamy

IV edycja Konkursu Języka Niemieckiego BINGO  odbyła się 7 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 im. ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

konkurs jezyka niemieckiego

Konkurs przeznaczony został dla uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych w Tomaszowie Mazowieckim. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 1 marca 2019 r. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków. Hubert Knap - uczeń klasy 6s - zajął II miejsce.
Weronika Wierzejska - uczennica klasy 6s - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: Szkola Podstawowa nr 9 im. ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim