Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Bosiek wicemistrzynią świata juniorów

Karolina Bosiek wróciła z medalami z mistrzostw świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim, które odbyły się we włoskiej miejscowości Baselga di Pine. Tomaszowianka wywalczyła srebro na 1500 m, brąz na 1000 m i 3000 m. Została również wicemistrzynią świata w wieloboju.Karolina Gąsecka była 10. na 3000 m - 4.27,627, Natalia Jabrzyk 18. - 4.38,078, a Olga Kaczmarek 19. - 4.38,268. Bardzo blisko podium była drużyna dziewcząt  w biegu drużynowym.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij