Rusza rekrutacja do żłobka

Rekrutacja do Samorządowego Żłobka Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim rusza 6 maja br. W pierwszej kolejności  (6 – 17 maja) rodzice dzieci, które będą kontynuowały swój pobyt w żłobku będą mogli złożyć  „Deklarację o kontynuacji pobytu dziecka w żłobku” zarówno osobiście w siedzibie żłobka jak i drogą elektroniczną.

żlobek rekrutacja

Dla dzieci, które po raz pierwszy będą brały udział w naborze do żłobka od 13 maja będą dostępne „Karty zgłoszeń dziecka do żłobka”, zarówno w siedzibie żłobka jak i na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl (zakładka strefa mieszkańca – sprawy społeczne – żłobek - rekrutacja). Karty będą przyjmowane od 21 maja od godz. 8.00 do 7 czerwca do godz. 16.00 zarówno w siedzibie żłobka jak i drogą elektroniczną pod adres zlobek-rekrutacja@tomaszow-maz.pl.