• Data opublikowania: 2015-10-30

„Słowa kwitną wszędzie” - ogólnopolski konkurs w kinie Włókniarz

W kinie Włókniarz trwa II Ogólnopolski Konkurs "Słowa Kwitną wszędzie". Organizatorem konkursu są Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodzin i Dzieci Osób Niepełnosprawnych. W konkursie biorą udział podopieczni warsztatów z całej Polski.

W auli kina Włókniarz każda z 9 zgłoszonych grup prezentuje swój repertuar. W programie:

- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Borkowic w składzie: Paweł Roszczyk, Agnieszka Gębczyńska i Wiesława Sobolewska z piosenką "Matka".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Konstantynowa Łódzkiego w składzie: Marcin Nagoda, Michał Racki, Robert Grabowski, Wioletta Osińska, Dorota Szymańska, Tomasz Łuczak, Tomasz Warzywoda, Łukasz Mrowiński z "Bajkowymi marzeniami Dyzia".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lipin w składzie: Paweł Kania, Joanna Wójcik, Irena Iskrzyńska, Anita Kumor, Agnieszka Gniadzik z piosenką "Rolnik szuka żony".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Łęczycy w składzie: Izabela Oleszczak, Krzysztof Kwasiborski, Bożena Wasiak, Agnieszka Olczyk, Sylwester Jeziorski z widowiskiem słowno-muzycznym "Niech słowa te kwitną".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Ostałówka w składzie: Jacek Dańdo, Paweł Paszkowski, Piotr Tarka, Barbara Piesiakowska, Seweryn Zielonka z inscenizacją "Powiedz jak mnie kochasz".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Piotrkowa Trybunalskiego w składzie Renata Orzechowska, Sebastian Preder, Przemysław Walisiak, Mateusz Orszulak z wierszami Renaty Orzechowskiej.
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Rudnika w składzie: Anna Berendzik, Kacper Adamus, Marcin Ambroziński, Grażyna Bąkowska, Marta Błoch z wierszami: "Smochwała", "Dwa Michały", "Kulki", "Biedroneczki".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Sulejowa w składzie: Sylwia Smuga, Marcin Midera, Sebastian Swaczyna, Edyta Kobierska z wierszami: "Bicie serca", "Jesień".
- Grupa Warsztatów Terapii Zajęciowej z Warszawy w składzie: Marcin Burakowski, Maria Wojciechowska, Renata Polus, Jolanta Stawiarska, Dominik Rokita, Daniel Markowicz, Jarosław Fajer, Karolina Bąk, Marcin Zwoliński, Agnieszka Nagrodzka, Sylwester Ślarzyński, Łukasz Dziuda z przedstawieniem słowno-muzycznym "Niepewność".