Uczniowie powitali nowy rok szkolny

Uczniowie wrócili do szkół po wakacyjnej przerwie. Dziś odbywały się uroczyste apele z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W szkołach podstawowych prowadzonych przez miasto uczyć się będzie 4 826 dzieci.

rok szkolny 2019/2020

Uroczystości w szkołach rozpoczynały się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Nie zabrakło też części artystycznej. W uroczystościach wzięli udział m.in. prezydent Marcin Witko i wiceprezydent Izabela Śliwińska. W Tomaszowie w szkołach zarządzanych przez miasto naukę rozpoczęło 4 826 uczniów, z czego 589 to uczniowie klas pierwszych, a w przyszkolnych zerówkach uczyć się będzie 133 dzieci.

Z  okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego składamy najlepsze życzenia pomyślności wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom.