Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zaproszenie dla kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie które do uczestnictwa w grupie terapeutycznej dla kobiet pn. „ Specyfikacja uzależnienia kobiet”, którą poprowadzi pani MARIOLA CIESIELSKA -  certyfikowana terapeutka uzależnień z 25-letnim stażem. Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinach 16:00-19:00 w siedzibie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 55 od 10 czerwca do 31 sierpnia.


zaproszenie dla kobiet


Pierwsze spotkanie już w najbliższy poniedziałek 10.06.2019r. Nie czekaj, przyjdź, posłuchaj i zasięgnij informacji. Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij