Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni Antoniańskie 2019 [PROGRAM]

Tegoroczne uroczystości związane z ustanowieniem w 2016 roku św. Antoniego patronem Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego- Dni Antoniańskie, rozpoczęły się wczoraj, 10 czerwca 2019 roku, mszą świętą, po której odbyła się "Katecheza o świętym Antonim". 11 i 12 czerwca 2019 roku, w Sanktuarium św. Antoniego powtórzone zostaną katechezy, będzie można wysłuchać opowieści Marii Emanuel Dzieman o św. Antonim.    

dni antoniańskie 2019

Uroczystości, odbywają się  w dniach 10-16 czerwca 2019 roku. Program obchodów obfituje w wydarzenia nie tylko religijne, ale również kulturalne i rekreacyjne. Szczególnym dniem będzie 13 czerwca br., /czwartek/, kiedy to o godz. 18.00 odbędzie się odpustowa Msza Święta, a także koncerty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych:
godz.  17.00  –  Koncert Scholii Gregoriańskiej Archidiecezji Łódzkiej
godz.  17.50  –  Modlitwa przy pomniku Św. Antoniego
godz.  19.30  –  Koncert ks. Jakuba Bartczaka - Polski ksiądz i raper.
Zapraszamy


 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij