Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


77. rocznica walk o Tomaszów. Msza Święta i uroczystości na cmentarzu

Z okazji 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 77. rocznicy walk o Tomaszów Mazowiecki, 6 września (wtorek) o godz. 18 odbędzie się Msza Święta w kościele pw. św. Jadwigi Królowej przy ul. Warszawskiej. Wcześniej, o godz. 16.45 na cmentarzu wojennym będzie miał miejsce apel pamięci.

flaga

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij