Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-09-02

81. Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej i 81. Rocznica Walk w Tomaszowie Mazowieckim

1 września na Cmentarzu Wojennym przy ul. Smutnej o godz. 17:00 rozpoczęły się uroczystości upamiętniające  81. rocznicę wybuchu II Wojny światowej oraz 81. rocznicę walk w Tomaszowie Mazowieckim.

Uroczystości uświetniła obecność Kompanii Honorowej wystawionej przez 25. Brygadę Kawalerii Powietrznej.  Nie zabrakło okolicznościowych przemówień oraz apelu pamięci. Oddano również salwę honorową i złożono wieńce na grobach poległych. Uroczystości zakończyły się mszą świętą w ich intencji.

W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele władz miasta i powiatu tomaszowskiego, radni,  przedstawiciele służb mundurowych, związków, organizacji, młodzieży oraz tomaszowscy kombatanci.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij