Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Będą korekty w rozkładzie jazdy MZK

W związku z licznymi sugestiami użytkowników komunikacji miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim, w połowie lutego Miejski Zakład Komunikacyjny planuje wprowadzić korekty w rozkładzie jazdy.  

FOTO

Uwagi można zgłaszać w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta (tel. 44 710 51 53 lub 44 710 61 90). Sugestie w sprawie rozkładu jazdy można również przekazywać komisji Spraw Społecznych i Rodziny w Radzie Miejskiej. Radne Beata Stańczyk, Ewa Kaczmarek i Iwona Flamholc dyżurują w lutym w każdą środę w godz. 15.30 – 17.00 w pokoju nr 21 w budynku A Urzędu Miasta.

 

 

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij