Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-06-07

Bezpłatna sterylizacja suk i kotek

Rozpoczyna się kolejna akcja bezpłatnej sterylizacji wraz z trwałym znakowaniem za pomocą elektronicznego identyfikatora (chipa) suk i kotek, których właściciele zamieszkują na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Potrwa do 30 listopada 2021 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Wnioski o sfinansowanie zabiegów sterylizacji suk i kotek właścicielskich wraz z ich trwałym czipowaniem składać można do 19 listopada br. Dołączyć należy kserokopię:    

  • fragmentów książeczki zdrowia zwierzęcia, tj. stron zawierających dane osobowe właściciela oraz dane zwierzęcia zgłoszonego do akcji,
  • aktualnego dokumentu potwierdzającego poddanie zwierzęcia obowiązkowemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie (dotyczy wyłącznie suk).

grafika różowa ze kotami i psami oraz informacjami o sterylizacji

W przypadku złożenia wniosku bez wymaganych kserokopii dokumentów, właściciel zwierzęcia będzie zobowiązany do ich dostarczenia w terminie 5 dni roboczych, licząc od daty otrzymania pisemnego zawiadomienia o wystąpieniu braków formalnych w złożonym wniosku.

W czasie trwania akcji można uzyskać sfinansowanie zabiegów jedynie na jedno zwierzę. Zabiegi wykonywał będzie lekarz weterynarii wyłoniony w trybie zamówień publicznych.

 Lekarz weterynarii wykonujący zabiegi sterylizacji po otrzymaniu
od pracownika Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Klimatu zgłoszenia wykonania zabiegu sterylizacji skontaktuje się z właścicielem zwierzęcia w celu ustalenia terminu przeprowadzenia zabiegu.

                Dodatkowe informacje na temat akcji sterylizacji suk i kotek można uzyskać
w Wydziale Rozwoju, Inwestycji i Klimatu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim,
ul. P.O.W. 10/16 (budynek D) oraz pod numerem telefonu (44) 724 23 11 wew. 652.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij