Co będzie działo się w grudniu w tomaszowskim muzeum?

Wystawa „Motywy najbliższe. Malarstwo Józefa Panfila” i koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. prof. T. Wrońskiego – między innymi takie wydarzenia odbędą się w grudniu w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

WYSTAWY CZASOWE

•    Do 06.01.2019 r. – „ 100 lat temu w Tomaszowie. Tomaszów
i tomaszowianie w latach 1914 – 1920” ze zbiorów prywatnych kolekcjonerów i  własnych Muzeum
•    Od 14.12.2018 r. do 13.01.2019 r. – „Motywy najbliższe. Malarstwo Józefa Panfila”