Cykliczne spotkania czytelnicze

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP zaprasza młodych czytelników oraz ich opiekunów na cykliczne spotkania czytelnicze w każdy czwartek o godz. 16.00! Pokój Bajek, pl. Kościuszki 18. Wstęp wolny!

08.02.2018 r. - Głośne czytanie książki z okazji Bezpiecznego Dnia w Internecie książki pt.: "Hello Ruby - programowanie dla dzieci" - Lindy Liukas.
15.02.2018 r. - Głośne czytanie książki pt.: "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" - ks. Jan Twardowski.
22.02.2018 r. - Głośne czytanie książki pt.: "Groszek, mały cudotwórca" – Marzena Kwietniewska-Talarczyk

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna