Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Czternastka” uczy pomagać!

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego kształtuje wśród swoich uczniów potrzebę niesienia pomocy innym poprzez organizację różnych zbiórek i akcji charytatywnych na terenie placówki.


W tym roku szkolnym zbieraliśmy produkty żywnościowe dla seniorów oraz karmę dla schroniska. Od wielu lat przed świętami Bożego Narodzenia organizujemy szkolną akcję pt. „Uczymy się pomagać”, z której całkowity dochód przeznaczamy dla chorych dzieci. W tym roku wraz z rodzicami postanowiliśmy wesprzeć w leczeniu Jasia Czarneckiego, chorego na SMA. Rodzice, uczniowie i nauczyciele piekli świąteczne pierniczki, które były sprzedawane w naszej szkole przed świętami. Zebraną kwotę przekazaliśmy organizatorom zbiórki w Tomaszowie Mazowieckim.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij