Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Darmowe badania przesiewowe zaćmy

Osoby, które ukończyły 60 rok życia, czują, że ich wzrok się pogarsza, podejrzewają u siebie zaćmę lub już została stwierdzona mogą zapisać się na darmowe badania.


Fundacja Pomocy Wykluczonym „ Trzecia Młodość” oraz Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki  zapraszają 13 lutego 2018 roku w godzinach 10-17             do Miejskiego Centrum Kultury, Plac Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu  (12) 333-77-73.
Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij