Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dołącz do wolontariatu w akcji "PS, czyli POMÓŻ STARSZEMU"

Wolontariusze PS – zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa – pomogą w zrobieniu zakupów osobom starszym, chorym (a więc tym, którzy w okresie pandemii nie powinni opuszczać domu).

wolontariat koronawirus

Prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących oraz informacji, gdzie i co jest potrzebne, pod numer telefonu +48 501 815 508. Wolontariusze nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za dostarczanie potrzebnych produktów. Prosimy o przekazanie informacji o akcji osobom starszym i chorym, które nie mają dostępu do Internetu. Organizatorem jest ks. Grzegorz Chirk.

Przypomnijmy, usługi opiekuńcze dla osób starszych, wymagających pomocy osoby drugiej oraz pomocy w zakresie dowożenia posiłków, zakupów, wykupu leków realizowane są przez gminne ośrodki pomocy społecznej oraz MOPS w Tomaszowie Mazowieckim.
Potrzeby można zgłaszać telefonicznie pod numerami: 44 723-34-89 (sekretariat), 44 723-73-53 lub 44 719-57-59, a także e-mailowo: sekretariat@mopstm.pl.

Warto pomyśleć o innych! Dobro wraca!

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij