Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


DW 713 – rozpoczęcie prac na Rondzie Dmowskiego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi informuje, że 25.03.2021 r. około godz. 12 na Rondzie Dmowskiego planowane jest frezowanie nawierzchni przy wlocie ulicy Mościckiego, w związku z tym wjazd na rondo od tej strony nie będzie już możliwy (poza wyjątkami wymienionymi we wcześniejszych komunikatach ZDW; dopuszczony będzie przejazd z zachowaniem szczególnej ostrożności służb, komunikacji zbiorowej, pojazdów budowy i pojazdów powyżej 3,5 t – tylko w zakresie dojazdu do lokalnych firm prowadzących działalność gospodarczą za okazaniem dokumentu uprawniającego do przejazdu).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij