Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-09-21

„Dwunastka” sprzątała świat

„Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim licznie wzięli udział w akcji, ponieważ w tym roku sprzątało około 90 osób. Uczniowie wraz z nauczycielami porządkowali teren od ulicy Wodnej do Grot Nagórzyckich. Temat tegorocznej edycji to: „Sprzątanie świata - Polska” = razem możemy więcej!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij