Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzieci przywitały wiosnę

W ramach programu Kubusiowi Przyjaciele Natury, 21 marca 2017r. w Przedszkolu nr 7 odbyła się ekologiczna impreza " Las uczy nas" z okazji Światowego Dnia Lasu. Tego dnia w przedszkolu obowiązywał kolor zielony - zielone dekoracje, zielone stroje. Celem uroczystości było rozbudzanie wrażliwości przyrodniczej dzieci, postawy opiekuńczej wobec przyrody i odpowiedzialności za jej stan.

Dzieci z przedszkola nr 7 witają wiosnę

W przedstawieniu brały udział wszystkie grupy przedszkolaków. Popisywały się w śpiewie i recytacji. Panie czytały wiersze o lesie, a dzieci odgadywały zagadki i odpowiadały na wiele pytań związanych z wiedzą o lesie.

 Po występach ogromne emocje wzbudził ekologiczny happening. Dzieci z paniami wyruszyły w zielono-żółtym korowodzie z balonami, transparentami , tabliczkami i Marzanną, powitały wiosnę i nawoływały do poszanowania lasu. Organizatorką akcji była Bogusława Ziarkiewicz. Pomoce przygotowały p. Ola  Ostalska i p. Anna Szklarczyk.

Źródło: Przedszkole nr 7


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij