Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dzień Dziecka z ekologią w tle

Tegoroczny Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 10 miał charakter międzygrupowej „Spartakiady Ekologicznej”. Przedszkolaki brały udział w różnych konkurencjach sportowych, które przeplatane były piosenkami i wierszykami o tematyce ekologicznej.

Rywalizacja między grupami była bardzo wyrównana. Elżbieta Wilczyńska – dyrektor przedszkola odczytała tekst przysięgi „Miłośnika Przyrody”, którą dzieci obiecały spełniać i dbać o środowisko. Nie zabrakło również prezentów dla przedszkolaków.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij