Ferie z Miejskim Centrum Kultury

Miejskie Centrum Kultury przygotowało ofertę dla dzieci w ramach akcji zimowej w okresie ferii pod hasłem „Zimowe eksperymentarium”.

ferie z miejskim centrum kultury

Oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 6 – do 12 lat. Zajęcia zostaną przeprowadzone w drugim tygodniu ferii zimowych tj. 18-22 lutego. W ramach akcji odbędą się zajęcia warsztatowe, wycieczki, basen oraz wyjście do kręgielni. Więcej informacji pod numerem tel. 447245192.

Dla każdego uczestnika zapewniamy ciepły posiłek każdego dnia. Szczegóły i zapisy udzielają sekretariaty poszczególnych filii.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury