Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Jak uzyskać wsparcie ze środków Unii Europejskiej? - spytaj eksperta

Już po raz kolejny pracownicy Lokalnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich z Bełchatowa odwiedzą Tomaszów Mazowiecki. Na bezpłatne konsultacje zapraszają 4 grudnia do Urzędu Miasta przy ul. POW 10/16 (budynek A, parter, pok. 15) w godz. 11-13.30. Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem: LPIBelchatów@lodzkie.pl bądź telefonicznie pod numerem 44 633-34-63.


punkt informacji o funduszach europejskich grudzień 2019Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij