Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Kocham Cię Polsko! – majowe święta w Przedszkolu nr 7

Milusińscy z Przedszkola nr 7 (ZS-P nr 2) w Tomaszowie Mazowieckim) z okazji zbliżających się majowych świąt państwowych poznawały symbole narodowe Polski, rozwiązywały zagadki o naszym kraju i brały udział w licznych zabawach ruchowych.

Dzieci z zaciekawieniem oglądały projekcje filmów patriotycznych. W każdej grupie powstały prace plastyczne w barwach biało - czerwonych.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij