Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Komunikat MZK – skrócenie trasy linii nr 4 (aktualizacja)

Od 16.04.2021 r. zostaje tymczasowo skrócona trasa linii nr 4 - prace drogowe na ul. Zawadzkiej.

Z powodu aktualnego zakresu prowadzonych prac drogowych na ulicy Zawadzkiej (przy Rondzie A. Walentynowicz) trasa linii nr 4 zostaje skrócona do ul. Dzieci Polskich - przystanek dodatkowy przy łączniku koło Biedronki.

Kursy początkowe rozpoczynały się będą z przystanku tymczasowego ustawionego przy łączniku pomiędzy ulicami: Zawadzka i Dzieci Polskich.

Autobusy linii nr 4 nie będą obsługiwały do odwołania przystanków przy ulicy Zawadzkiej i przy Rondzie A. Walentynowicz za wyjątkiem kursów od pętli Zawadzka – w dni powszednie: godz.: 5:06, 8:07; soboty: godz.: 6:10, 9:41; niedziele: godz.: 6:34, 18:08, 18:12.

Linia nr 4 powróci na stałą trasę po wykonaniu prac drogowych przy Rondzie A. Walentynowicz po okresie ok. 1 tygodnia (aktualizacja z dnia 23.04.2021 r. - z  powodu nie ukończenia prowadzonych prac drogowych skrócenie trasy linii nr 4 zostaje przedłużone o ok. 2 tygodnie).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij