Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Mazowieckim

Wszystkie osoby powracające z zagranicy proszone są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Tomaszowie Maz. Osoby powracające do Polski w okresie od 15 marca 2020 r. do odwołania objęte zostają obowiązkową 14-dniową kwarantanną. Ww. obowiązek kwarantanny w stosunku do wszystkich osób przekraczających granicę państwa polskiego powstaje z  mocy prawa i nie wymaga konkretyzacji w formie decyzji organów inspekcji sanitarnej.

apel sanepid

Prosimy zgłaszać się pon.-pt. w godzinach 7.30-15.05  lub telefonicznie pod numerami 44 724 45 84/85 wew. 113 lub 115.
Po godzinach urzędowania czynny jest telefon alarmowy 502 237 659.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij