Koncert Daniela Wysokińskiego

Koncert Daniela Wysokińskiego – utalentowanego wokalnie ucznia III LO w Tomaszowie Mazowieckim oraz szkoły muzycznej w Jeżowie odbędzie się 24 czerwca w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Początek o godz. 19.

Ulubionym gatunkiem Daniela Wysokińskiego jest muzyka klasyczna, a wokalistą, którym się inspiruje – Zbigniew Wodecki. I taki właśnie repertuar młody artysta wykona podczas koncertu w MCK Tkacz. Wśród utworów, które będzie można usłyszeć, są m.in.: Nessun dorma, O' sole mio, Lubię wracać tam, gdzie byłem już i wiele innych.

Więcej informacji o koncercie można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub pod numerem tel. 44 712-23-69. Zapraszamy!