Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert Pawła Domagały [zdjęcia]

Paweł Domagała wystąpił w środę, 16 czerwca, w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. W czasie koncertu fani artysty usłyszeli m.in. piosenki z płyty „Wracaj”, ale też jeden z największych hitów – utwór „Weź nie pytaj”. Znalazło się także miejsce na premierowy repertuar, który jest zapowiedzią nowej płyty artysty. To był wspaniały, klimatyczny koncert. Publiczność bawiła się świetnie!

(Fot: D. Kwapisiewicz)

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij