Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert w Domu Seniora w Ujeździe ‒ zaproszenie

Dom Opieki dla Seniorów Comfort Life w Ujeździe organizuje  koncert z okazji Dnia Babci i Dnia  Dziadka, który odbędzie się 30 stycznia o godzinie 14.30. Wystąpi zespół muzyczny Góralska Hora. Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.comfort life koncert góralska horaKapelę Góralska Hora tworzą muzycy pochodzący z polskich gór oraz ze Słowacji. Instrumentarium zespołu to: skrzypce, cymbały węgierskie, altówka, kontrabas, ale również oryginalne i unikatowe instrumenty góralskie, takie jak: trombita, róg pasterski, dudy, okaryna oraz różnego rodzaju piszczałki. Kapela preferuje rodzimą muzykę góralską Beskidów i Tatr w tradycyjnym, ale również rozrywkowym brzmieniu.

Organizatorzy koncertu zapraszają na niego babcie i dziadków z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja pod numerem telefonu 608 412 974 (w godzinach 9-15).

Źródło: Comfort Life Ujazd

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij