Konkurs „Bezpieczny Przedszkolak”

„Bezpieczny Przedszkolak” to nazwa międzyprzedszkolnego konkursu, który odbył się 20 maja w Przedszkolu nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Przedszkolaki zmierzyły się z różnymi konkurencjami: układały puzzle, dopasowywały numery alarmowe, określały czy zdania są prawdziwe czy fałszywe, liczyły sylaby i głoski w podanych wyrazach.

Po części teoretycznej na uczestników czekały zadania na Miasteczku Ruchu Drogowego. Przedszkolaki miały za zadanie przejechać wyznaczoną trasę, zwracając uwagę na znaki drogowe. Kolejnymi konkurencjami była jazda slalomem między pachołkami i zjazd strażaka na placu zabaw. Uczestników oceniali przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji oraz Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

W oczekiwaniu na wyniki na dzieci czekał poczęstunek oraz zabawy przy tablicy interaktywnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce - Przedszkole nr 7 - Piotr Lubicki;

II miejsce - Przedszkole nr 12 - Bartosz Idzikowski;

III miejsce - Przedszkole nr 14 - Amelia Łaska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspaniałą zabawę.