Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ks. Grzegorz Chirk proboszczem parafii św. Rodziny

Tegoroczny odpust ku czci św. Filipa Neri w naszej Wspólnocie Oratorium przebiegał w niezwykle radosnej i podniosłej atmosferze.  26 maja podczas wieczornej Mszy Świętej odbyło się liturgiczne przejęcie parafii św. Rodziny przez nowego Proboszcza - ks. Grzegorza Chirka, który pełni równocześnie funkcję Superiora Kongregacji Oratorium św. Filipa Neri w Tomaszowie Mazowieckim.

FOTO


Wiele ciepłych, wzruszających słów podziękowań i życzeń padło również pod adresem ustępującego Proboszcza i Superiora ks. Wacława Wojtunika, który 25 lat kierował parafią i Kongregacją. W uroczystości wzięli udział m.in. Ksiądz Biskup Ireneusz Pękalski, dziekan dekanatu tomaszowskiego ks. Zygmunt Nitecki, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko i starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski.

Fot. Parafia Świętej Rodziny w Tomaszowie Mazowieckim - www.filipini.vernet.plTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij