Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lodowisko nieczynne. ZDiUM rozpoczyna wiosenne porządki

Lodowisko na pl. Kościuszki jest już nieczynne, a pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta rozpoczynają przygotowania centrum Tomaszowa Mazowieckiego do wyczekiwanej wiosny.

Lodowisko zostało uruchomione w grudniu. Miejskie Centrum Kultury – zarządca obiektu - dziękuje za wsparcie przedsięwzięcia firmom i instytucjom. W tym gronie znajdują się: Rosa-Bud, Galeria Tomaszów, Speedbergx, Chipita, Twój Sklep Medyczny, Zakład Gospodarki Ciepłowniczej, Zakład Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej oraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Na lodowisku towarzyszyły nam dźwięki Radia Fama.

Jeszcze w tym roku, ślizgawka dla mieszkańców zostanie uruchomiona w Arenie Lodowej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij