Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-09

Mamy dofinansowanie na wozy strażackie!

Zarząd Województwa Łódzkiego zatwierdził listę projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej V Ochrona środowiska, Poddziałanie V.1.2 Rozwój Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 Zdjęcie wozu strażackiego ilustrujące artykuł

Dofinansowany otrzymaliśmy na zakup samochodów ratowniczo - gaśniczych dla jednostek OSP w Ludwikowie i Białobrzegach.

Łączna kwota dofinansowania wynosi 1,5 mln zł., to 85 proc. całej inwestycji.

W sumie do programu zakwalifikowano 66 wniosków, 8 uzyskało dofinansowanie.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij