Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Międzynarodowy Dzień Książki Dziecięcej

Światowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, na pamiątkę urodzin duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim również postanowił włączyć się do obchodów tego święta.

 plakat Dnia Książki Dziecięcej

1 kwietnia (piątek) o godz. 10.00 biblioteka przy PL. Kościuszki 18 zaprasza grupy zorganizowane z przedszkoli oraz klas młodszych I – III ze Szkoły Podstawowej na zajęcia w trakcie których:

- wysłuchamy ,,Baśni” H. CH. Andersena;

- zagramy w bajkowe kalambury;

- rozwiążemy zagadki o bohaterach z utworów dla najmłodszych.

 

Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod nr tel. (44)724-61-06 lub na miejscu w bibliotece przy Pl. Kościuszki 18. Osoba do kontaktu, Katarzyna Długosz – kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij