Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mikołajki z MZK

Wielką niespodziankę mieli 6 grudnia pasażerowie korzystający z autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim. Prosto z Bieguna Północnego do naszego miasta wpadł na dzień Święty Mikołaj i wraz ze swoim pomocnikiem – Elfem ‒ rozdawał dzieciom i dorosłym słodycze i prezenty, a także zachęcał do jazdy – w trosce o środowisko – tomaszowskimi hybrydowymi emzetkami.

mikołajki w mzk


Akcja zorganizowana została z inicjatywy pracowników MZK oraz prezes spółki Wioletty Magin. To już kolejny pomysł na promowanie spółki i miejskiej komunikacji.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij