Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-01

Muzyka poważna na żywo w "Czwórce"

Uczniowie klas IV -VI Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków wysłuchali interesującego wykładu na temat: "Teatr muzyczny na przełomie XIX i XX wieku, realizowanego w ramach projektu "KRÓTKA HISTORIA TEATRU W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM".

O burzliwej historii teatru muzycznego, o dziejach muzyki rozrywkowej w Europie i na świecie opowiadała dziennikarka muzyczna, red. radiowy Krystyna Pietranek-Kulis, natomiast artystyczną ilustrację jej opowieści wykonała Jolanta Bobras sopranistka Teatru Wielkiego w Łodzi.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij