Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK wraca na Starzyce

MZK

Od soboty 31 grudnia br. w związku z otwarciem dla ruchu mostu na rzece Czarnej zostaną przywrócone dla ruchu  przystanki na ulicy Warszawskiej w Starzycach.

Linie Nr 2, 5, 8, 9 i 11 powracają na trasy obowiązujące przed remontem.

Autobusy nie będą korzystały z pętli przy Dekoratorze. Nie obsługiwane będą przystanki: Zawadzka – Dekorator, przy łączniku ulic Zawadzka i Dzieci Polskich, Milenijna – Zawadzka, Zawadzka – Dzieci Polskich, Dworcowa – ks. J. Popiełuszki i Luboszewska - ZBiEDiM.

Część zatok autobusowych nie jest w pełni udostępniona i autobusy będą zatrzymywały się na wysokości zatoki. Na ulicy Milenijnej pozostaną kursy linii Nr 9 i 22 dowożące do i z pracy.  

Godziny dla odjazdów początkowych nie ulegają zmianie, ale czasy pośrednie ze wglądu na zakres zamian tras ulegają korektom zgodnie z nowymi trasami.

Trasy przejazdu autobusów obowiązujące od 21 grudnia (przez most na rz. Czarnej):   

-  linie Nr:  2, 8  i 11 kursami w kierunku do (z) Starzyc powracają z przejazdem ul.  Warszawską,

-linia Nr 9  powraca z przejazdem ulicą Warszawską za wyjątkiem kursów linii 9M odbywanych ulicą Milenijną,

-  linia Nr 5 powraca na stałą trasę przejazdu tj. m.in. ulicami:  Konstytucji 3 Maja, ks. J. Popiełuszki, Dworcowa, Główna, Warszawska, Wysoka, Piaskowa.  

Od dnia 2 stycznia wprowadzony zostanie kurs linii Nr 3 o godz.: 6:01  z Brzustowa II (kurs do Chorzęcina), przedłużony zostanie kurs linii Nr 8 o godz.: 15:30 z Glinnika do Brzustowa II. Po wycofaniu kursu linii Nr 3  z godz.: 6:05  z Wąwału do centrum przez Opoczyńską wprowadza się o tej samej godzinie kurs linii Nr 1 z Wąwału do dworca (przez ks. J. Popiełuszki).

Rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij