Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nowe przystanki w Białobrzegach

Od dnia 7 kwietnia MZK zawiesza korzystanie przez autobusy z pętli Opoczyńska – las. Pojazdy kończące dotychczas kursy na ww. pętli linii Nr 3 i wytypowanymi kursami linii Nr 8, 9 i 3W korzystać będą z nowego miejsca postojowego przy ulicy Witosa.

MZK


Dalej autobus przejedzie ulicami Witosa i Pliszczyńskiego do nowego przystanku nazwanego „Białobrzegi - pętla” usytuowanego przy ulicy Piotra Pilszczyńskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Opoczyńską. Przystanek ten obowiązuje dla kursów dotychczas rozpoczynających się od przystanku początkowego - Opoczyńska 151 (nie będą zatrzymywały się na nim autobusy jadące z kierunku Sługocic.

Na przystanku Opoczyńska 151 pozostaną tylko kursy ze Sługocic, a z przystanku Opoczyńska – las można korzystać przy kursach jadących poza obręb miasta (przystanki stanowią granice strefy taryfowej miejskiej i są „na żądanie”). Rozkład minutowy nie ulega zmianie.

Dotychczasowa pętla Opoczyńska – las jest usytuowana na terenie nadleśnictwa, stąd konieczność nowej lokalizacji krańcówki, jednocześnie MZK składa podziękowania nadleśnictwu za dotychczasową możliwość korzystania z pętli.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij