Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-27

Nowy plac zabaw w Białobrzegach

Przy ul. Seweryna Dziubałtowskiego w dzielnicy Białobrzegi powstał nowy plac zabaw. Składa się on z dwóch wież, zjeżdżalni, pięciu elementów zabawowych, huśtawki, sklepiku z tablicą i ścianki aktywności.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 30 tys. zł. Plac zabaw został zbudowany w ramach zadania pod nazwą: ”Zakup i montaż elementów zabawowych i sportowych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego”.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij