Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

O bezpiecznych wakacjach na zajęciach bibliotecznych

Pracownicy Miejskiej Bibliotek Publicznej – Oddziału dla Dzieci i Młodzieży 7 i 8 czerwca przeprowadzili w Przedszkolach nr 10 i nr 20 zajęcia biblioteczne pn. ,,Jestem bezpieczny w wakacje”.

Najmłodsi obejrzeli teatrzyk kamishibai pt.: ,,Wilk i siedem koźlątek”. Bajka była pretekstem do rozmowy, aby nie ufać nieznajomym osobom, które być może mogą mieć wobec dzieci złe zamiary. Poza tym przedszkolaki z książki Philippe Jalberta ,,Uważaj, to niebezpieczne” oraz z opowiadania ,,Maks nie rozmawia z obcymi” Christiana Tielmana dowiedziały się jak poprawnie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji, nie narażając się przy tym na niebezpieczeństwa.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij