Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

O finansach w bibliotece

18 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęła się realizacja projektu „Edukacja Finansowa w bibliotekach publicznych”. W ramach projektu osoby 55+ korzystają z bezpłatnego kursu z edukacji finansowej, podczas którego jego uczestnicy poznają m.in. zasady bezpiecznego korzystania z mobilnej bankowości, zakupów online oraz efektywnego oszczędzania.

Za uczestnikami kursu pierwsze kroki w zdobywaniu wiedzy z zakresy finansów. Kurs ma charakter hybrydowy – uczestnicy spotykają się w MBP, ale mają nieograniczony dostęp do treści portalu finlit.eu. Projekt ma na celu zwiększenie poziomu wiedzy finansowej osób dorosłych poprzez nowe podejście i wykorzystanie ogromnego potencjału bibliotek publicznych jako nieformalnych edukatorów i instytucji zajmujących się kształceniem przez całe życie.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij