Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

O Konstytucji 3 Maja w SP nr 8

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 po raz kolejny aktywnie zaangażowali się w upamiętnienie wydarzeń tak istotnych dla polskiej tożsamości narodowej jak 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Efektem podjętych działań edukacyjnych były prezentacje multimedialne, zabawy interaktywne, prace plastyczne, pogadanki oraz mini akademia online.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij