Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja

W niedzielę, 2 maja o godzinie 11.50 władze miasta i powiatu, dowództwo i żołnierze 25 BKP dokonali uroczystego podniesienia Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej. Na zakończenie uroczystości zabrzmiał „Hejnał Tomaszowa Mazowieckiego”.

3 maja, o godzinie 9. w Sanktuarium św. Antoniego z okazji w 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. Po mszy złożono wiązanki kwiatów pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij