Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od piątku zmiana tras przejazdów MZK

Od piątku (2 czerwca), od wczesnych godzin porannych nastąpi zmiana tras przejazdów autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Zostanie zamknięty przejazd w relacji:  Mościckiego - św. Antoniego, a otwarty  w relacji – pl. Kościuszki – św. Antoniego w kierunku Warszawskiej (mostu).

FOTO MZK

 
Trasy przejazdu dla autobusów MZK dla poszczególnych linii:

- Nr  2, 5, 11, 13, 14 – autobusy powracającą na stałe trasy przejazdu  (także linia Nr 19 dla kursów od Zawadzkiej (Łaziska) do pl. Kościuszki,
 -Nr 1, 3, 8, 10, 22, N -  nowe trasy objazdowe (linia Nr 19  dla kursów do Białobrzeg (Wąwału) ,
 - Nr  6, 9 - pozostają na dotychczasowych trasach  objazdowych,
- Nr 18 – b/z
Trasy objazdu dla linii:
- Nr 1 – nowy objazd - z dworca przejazd od Nowowiejskiej ulicą B. Głowackiego do św. Antoniego,
- Nr 3 – nowa trasa objazdu -  z Hallera  do pl. Kościuszki  stałą trasą, dalej przejazd   ulicami: Konstytucji 3-go Maja, Nowowiejska, B. Głowackiego; (objazd dla obu kierunków jazdy);
- Nr 6 - objazd jak dotychczas  - przejazd z Szerokiej ulicami: Warszawska, Konstytucji 3go Maja, Nowowiejska, B. Głowackiego, Niska, Zacisze, Nowy Port, (objazd dla obu kierunków jazdy);
- Nr 8  - nowa trasa objazdu, ulicami:  Warszawska,  Grota Roweckiego, Nowowiejska, B. Głowackiego,  św. Antoniego, (objazd dla obu kierunków jazdy);
- Nr  9 - objazd jak dotychczas -  przejazd ulicami:  Warszawska, Konstytucji 3-go Maja, Nowowiejska, Mireckiego, Białobrzeska, dodatkowy przystanek na ul. Mireckiego (rondo) , objazd dla obu kierunków jazdy;
- Nr 10 – nowa trasa objazdu - w kierunku dworca przejazd ulicami: św. Antoniego, B. Głowackiego, Nowowiejska, (przystanek przy Konstytucji 3go Maja), Spalska,  (objazd dla obu kierunków jazdy);
- Nr 19  - dla kursów od Zawadzkiej do pl. Kościuszki powrót na stałą trasę, kursy z Białobrzeg (Wąwału)  -objazd od Mireckiego ulicami:    Nowowiejska, Konstytucji 3 Maja dalej przejazd do pl. Kościuszki,
- Nr 22 – nowa trasa objazdu – dla kursów w soboty i święta:
-  kursy z godz.: 21:03, 22:15 z dworca przejazd ulicami: Główna, Warszawska, Dz. Polskich, Zawadzka, E. Orzeszkowej, Szeroka, G. Roweckiego, Szczęśliwa, Mireckiego, Mazowiecka, św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zieloną, Legionów, al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki, Warszawska, Szeroka, E.  Orzeszkowej, Zawadzka, Milenijna,
- godz.: 5:02 z dworca przejazd ulicami: Dworcowa, Spalska, Szczęśliwa, Mireckiego, Mazowiecka, św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zieloną, Legionów, al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki, Warszawska, Szeroka, E.  Orzeszkowej, Zawadzka, Milenijna,
- linia N - objazd zmienioną trasą, opóźnione kursy w dni powszednie z godz.: 3:20 na 3.30, z godz.:  4:00 na  4.05,
- kurs z godz. 3:30 i 4:05 od św. Antoniego, B. Głowackiego, 14- Brygady, T. Seweryna, św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zielona, Legionów, al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki  Warszawska,
- kurs z godz.:  23:00 w dni powszednie i godz.: 23:45 w soboty przejazd ulicami: Warszawska,  pl. Kościuszki, Piłsudskiego, Legionów, Zielona, Jana Pawła II, Graniczna, św. Antoniego,  T. Seweryna, 14 Brygady, B.  Głowackiego, Mazowiecka, Strzelecką, B. Głowackiego, Nowowiejską, Popiełuszki do dworca,
Przystanki na czas objazdów :
1.         Przystanki przy ul. Mościckiego oraz św. Antoniego (DH Tomasz,  Sanepid, Park Rodego i Starostwo Powiatowe)  - nie obsługiwane,
2.            dodatkowe przystanki:
- ul. Mireckiego (rondo) dla linii 9 i 19,
- ul. B. Głowackiego (Zapiecek) linia Nr 1, 3, 8, 10 i przed Mireckiego -  dla linii  Nr 1, 3, 6, 8, 10,
-  dla linii 6 dodatkowe przystanki przy Niskiej i Głowackiego przy Mireckiego,
- ul. Grota Roweckiego przy Nowowiejskiej dla linii Nr 8,
- ul. Konstytucji 3 Maja  przy Nowowiejskiej dla linii Nr 3, 6, 9 i 19,
3.         linia Nr 13  powraca na pętlę przy Smugowej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij