Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od poniedziałku, 4 maja br. wznowiona zostaje działalność Strefy Płatnego Parkowania

Od poniedziałku, 4 maja 2020 r. wznowione zostaje funkcjonowanie Strefy Płatnego Parkowania. Jednocześnie informujemy, że ważność zakupionych abonamentów postojowych zostanie automatycznie wydłużona (bez konieczności wizyty w biurze) o okres zawieszenia funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania - od 13 marca do 3 maja br., czyli o 52 dni. Dotyczy to abonamentów obowiązujących w całym okresie zawieszenia strefy. Pozostałe abonamenty zostaną wydłużone o proporcjonalną liczbę dni.
Służby medyczne będą mogły korzystać ze strefy bezpłatnie.
W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z biurem Strefy Płatnego Parkowania pod numerami telefonów: 44 723-75-71 wew. 34, kom. 515 045 702 lub mailowo na adres: spp@tomaszow-maz.pl.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij