Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od środy 21 grudnia MZK powraca z kursowaniem na stare, stałe trasy

W środę 21 grudnia od wczesnych godzin porannych, autobusy linii Nr 1, 3, 6, 10, 13, 14 i 19  wracają  na stałe trasy, trasy linii Nr 2, 8, 9, 11,  22 i N pozostają częściowe zmienione z racji ograniczeń związanych z remontem mostu w Starzycach  i pracach kanalizacyjnych na ul.  Robotniczej,  dla linii powracamy także  z przejazdem ulicą Grunwaldzką dla linii Nr 2 i 14 oraz z obsługą szkoły przy ulicy Słowackiego poprzez przejazd autobusem linii Nr 3 (kursy szkolne) ulicami J. Słowackiego i Zgorzelicką.

 Po otwarciu likwidacji ulegają tymczasowe przystanki na ul. B. Głowackiego-Niska, pl. Kościuszki – B. Joselewicza, Jerozolimska przy Polnej i Warszawskiej ( naprzeciwko Netto). Przywraca się do korzystania przystanki na otwartych ulicach czyli prez. Mościckiego i części ul. Warszawskiej.

 Godziny dla odjazdów początkowych nie ulegają zmianie, ale czasy pośrednie ze wglądu na zakres zamian tras ulegają korektom zgodnie z nowymi trasami.   

Otwarcie dla ruchu ulicy Warszawskiej od skrzyżowania ulic Szeroka – G. Roweckiego do skrzyżowania Konstytucji – Barlickiego oraz ul. prez. Mościckiego planowane jest na 20 grudnia,  zmiany dla komunikacji nastąpią od 21 grudnia.

Uwaga : na pl. Kościuszki i marsz. Piłsudskiego dla autobusów dla linii Nr 2, 11 i 14 powracają tradycyjne miejsca zatrzymania czyli przykładowo z przystanku pl. Kościuszki - Arkady dojedziemy autobusem linii Nr 14 m.in. do szpitala, Brzustówki, a autobusem linii Nr 11 w kierunku ul. Dąbrowskiej. Dla linii Nr 2, 11 i 14 kursy w kierunku ul. Warszawskiej odbywać się będą z przystanku pl. Kościuszki – Centrum (przy Panoramie). 

Trasy przejazdu autobusów obowiązujące od środy 21 grudnia dla linii:      

Nr 1

- dla kierunku Brzustówki - od Spalskiej przejazd ul. Nowowiejska, Mościckiego, św. Antoniego (trasa przejazdu dla obu kierunków);

 Nr 2

 - od ul. Milenijnej przejazd ul.: Dz. Polskich, Warszawska, dla kursów z pl. Kościuszki przejazd ul.: marz. Piłsudskiego , B. Joselewicza, Jana Pawła II.  Kursy od (do) Dekorator przejazd ul. Warszawską do pl. Kościuszki i dalej bez zmian (nie będą obowiązywały tymczasowe przystanki na pl. Kościuszki - B. Joselewicza i przy Jerozolimskiej); dla kierunku z Nagórzyc przejazd ul. Grunwaldzką do pl. Kościuszki i dalej do Warszawskiej, 

Uwaga: nie będą obowiązywały tymczasowe przystanki na pl. Kościuszki - B. Joselewicza i przy Jerozolimskiej. Autobusy będą zatrzymywały się dla kierunku Nagórzyce przy pl. Kościuszki – Arkady, dla jadących z Nagórzyc obowiązuje przystanek przy Panoramie;   

Nr 3

- od pl. Kościuszki przejazd ul.: Mościckiego, B. Głowackiego, św. Antoniego, Mazowiecką dalej bez zmian (trasa dla obu kierunków), kursy z obsługą przystanków przy szkole Nr 14 powracają z przejazdem ul.: Słowackiego i Zgorzelicką, obowiązuje przystanek przy szkole (jako obustronny);     

Nr 6

- od ul. Szerokiej powrót na ul.: Warszawską, Mościckiego, dla kursów w stronę Zawadzkiej powraca  obsługa przystanku przy ul. K. Koplina;

Nr 8 

- od ul. Milenijnej przejazd ul.:  Dz. Polskich, Warszawską, św. Antoniego w kierunku Ludwikowa
(trasa dla obu kierunków),  kursy od (do) Dekorator przejazd ul. Warszawską do św. Antoniego  i dalej bez zmian;

Nr 9

- od ul. Milenijnej przejazd ul.:  Dz. Polskich, Warszawską, Mościckiego, natomiast kursy rozpoczynające się od pętli Dekorator przejazd ul. Warszawską do prez. Mościckiego dalej bez zmian (przejazd dla obu kierunków);

Nr 10

- od ul. Spalskiej przejazd ul.: G. Roweckiego, Warszawską do św. Antoniego (przejazd dla obu kierunków),

Nr 11

- od Milenijnej ul.: Dz. Polskich Warszawska, pl. Kościuszki, al. Piłsudskiego, Legionów do Dąbrowskiej (dla obu kierunków),

Uwaga: po odwróceniu kierunku kursowania  przy pl. Kościuszki i marsz. Piłsudskiego, nie będą obowiązywały tymczasowe przystanki na pl. Kościuszki - B. Joselewicza i przy Jerozolimskiej. Autobusy będą zatrzymywały się dla kierunku Dąbrowska przy pl. Kościuszki – Arkady, dla kierunku do Starzyc z przystanku przy Panoramie;  

Nr 13

- od Głównej ul.: Warszawska, pl. Kościuszki, al. Piłsudskiego, Legionów do Smugowej (przejazd dla obu kierunków);

Nr 14

- od Dz. Polskich przejazd ul.: Warszawska, pl. Kościuszki, al. Piłsudskiego, B. Joselewicza, Jana Pawła II (nie będzie obowiązywał tymczasowy przystanek na pl. Kościuszki B. Joselewicza); kursy z Brzustówki z trasą przejazdu ul. Grunwaldzką do pl. Kościuszki i dalej do Warszawskiej,

 

Uwaga: po odwróceniu kierunku kursowania  przy pl. Kościuszki i marsz. Piłsudskiego, nie będą obowiązywały tymczasowe przystanki na pl. Kościuszki - B. Joselewicza i przy Jerozolimskiej. Autobusy będą zatrzymywały się dla kierunku Brzustówka przy pl. Kościuszki – Arkady, dla kierunku do Zawadzkiej z przystanku przy Panoramie;  

 Nr 22

- od pl. Kościuszki powrót ul.: Warszawską, Szeroką, E. Orzeszkowej do Milenijnej;

NOCNY

- od św. Antoniego przez B. Głowackiego, Mościckiego, św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zieloną, Legionów,  al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki, Warszawska, Dz. Polskich do Milenijnej,
w kierunku od Milenijnej przejazd ul.: Szeroką, Warszawską do pl. Kościuszki dalej bez zmian.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij