Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od środy przebudowa ul. Mościckiego

W środę rozpocznie się kolejny etap przebudowy drogi wojewódzkiej nr 713. Drogowcy wejdą na ul. Mościckiego, na odcinku od ul. Św. Antoniego do skrzyżowania z ul. Browarną.

Od środy przebudowa ul. Mościckiego

Wprowadzone zostaną objazdy ulicami: Nowowiejską – „Grota” Roweckiego – Warszawską oraz Nowowiejską – „Grota” Roweckiego – Szeroką – Legionów – Piłsudskiego.

Zmianie ulegnie organizacja ruchu na skrzyżowaniach ulicy Szczęśliwej z Mireckiego i ze Spalską. Zgodnie z wyznaczonym objazdem dla drogi 713 pierwszeństwo przejazdu będą miały „prawoskręty” a nie jak dotychczas przejazd na wprost ulicami Mireckiego czy Spalską. Prośmy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczonego zaufania do jadących „na pamięć”.

Zmianie ulegną również trasy przejazdów autobusów MZK. Więcej informacji TUTAJ.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij