Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ograniczenie w kursach emzetek, bezpłatna strefa parkowania

W związku z wprowadzeniem w kraju stanu zagrożenia epidemiologicznego zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim podjął kolejne środki ostrożności dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta oraz pracownikom spółki. Była to trudna decyzja. Ale w obecnej sytuacji konieczna.


Ograniczenia w świadczeniu usług przez MZK dotyczą zarówno transportu publicznego, jak i dodatkowych usług.

Od 14 marca obowiązywał będzie niedzielny/świąteczny rozkład jazdy dla wszystkich linii.

Od piątku, 13 marca zawieszona do odwołania została działalność Strefy Płatnego Parkowania. Oznacza to, że kierowcy aut będą mogli korzystać z miejsc postojowych bez konieczności wnoszenia opłat za postój w strefach. Od tego samego dnia zawieszona zostaje do odwołania działalność kasy biletowej w Strefie Płatnego Parkowania.

Biuro Strefy Płatnego Parkowania, zlokalizowane w zajezdni MZK przy ul. Warszawskiej 109/111, również jest nieczynne. Wszelką korespondencję należy kierować drogą e-mailową na adres: spp@tomaszow-maz.pl.

Od piątku, 13 marca zawieszona zostaje dla klientów zewnętrznych działalność usługowa w zakresie mycia pojazdów na zajezdni MZK, a także działalność usługowa w zakresie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na zajezdni MZK.

Klienci spółki proszeni są o kontakt z pracownikami MZK w pierwszej kolejności drogą telefoniczną lub e-mailową. Wszystkie numery tel. dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego pod adresem: www.mzktomaszow.pl w zakładce kontakt.

Liczymy na wyrozumiałość mieszkańców  i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia. O wszelkich zmianach będziemy informować.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij