Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-04

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Tomaszowa

Po raz czwarty, 6 stycznia ulicami Tomaszowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Początek o godz. 14.15 w trzech tomaszowskich parafiach: św. Rodziny, św. Jadwigi oraz NMP Królowej Polski.

Trzy orszaki spotkają się o godz. 15 na terenie kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Spalskiej, gdzie królowe złożą pokłon Jezusowi. Następnie odbędzie się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu szopek i gwiazd oraz koncert kolęd w wykonaniu ludowego zespołu Ustronie ze Skierniewic. Uroczystości zakończy Msza Święta o Objawieniu Pańskim.

Plakat dotyczący orszaku trzech króliTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij