Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Osiem małżeństw świętowało złote gody

8 par świętowało w sobotę złote gody w Tomaszowie. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie jubilaci otrzymali podczas uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Złote Gody

Złote gody, czyli 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Mieczysława i Stanisław Bożęccy, Zofia i Ryszard Dela, Genowefa i Roman Dębiec, Jadwiga i Jan Józefowicz, Anna i Władysław Kowalscy, Janina i Edward Krześlakowie, Cecylia i Stefan Świnoga oraz Janina i Włodzimierz Urbańscy.

Jubilaci otrzymali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane im przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, a aktu dekoracji dokonała Zofia Szymańska, wiceprezydent Tomaszowa.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij