Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-27

Patynowali w DOK-u

Moda na starocie nie przemija. Wciąż są sympatycy pięknych przedmiotów z duszą i historią. Patynowanie było tematem przewodnim ostatnich warsztatów decoupage'u, które cyklicznie odbywających się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury.

Zajęcia praktyczne poprowadziła Beata Markiewicz, która przedstawiła autorskie sposoby postarzania przedmiotów. Udowodniła uczestniczkom spotkania, że nie trzeba wcale zaopatrywać się w drogie i mało wydajne patyny, by uzyskać zamierzony efekt. Liczy się pomysł i zaangażowanie. Dzieci, młodzież oraz dorośli nadali niepowtarzalny wygląd drewnianym szkatułkom. Przedmioty nowe w ich rękach nabrały znaku czasu.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij